חייל דתי

39 מחשבות על “חייל דתי

  1. לא הבנתי על מה הביקורת. אחלה סיפור.
   הלוואי עליי להיות שוב בן 21 עם התמימות הזאת.

 1. לכל מי שביקר את הסיפור.
  ישנם סיפורים גרפיים לחלוטין, שהסקס מגיע מהר, שהסיפור לא תמיד ריאלי ולעיתים אפילו תיאור חצאית צמודה בחלק ראשון להרמת חצאית בסרט גורם לך להרגיש חוסר הגיון.
  אבל!
  הסיפור כתוב בצורה שוטפת ומלאה, בצורה גרפית שמיועדת לחלק לא קטן מהמין הגברי ולעיתים גם לחלק מהנשי, מיועד כמו בפורנו להגיע לשיא מהיר.
  לא כל סיפור חייב הקדמות, הסברים, הגיון וכו…כי ישנם כאלו שהולכים לאיבוד גם בסיפורים כאלו, ובדרך כלל אלו הקוראים שמחפשים פורקן מהיר.

  תמשיך ככה, אני בטוח שתשתפר וכולנו נהנה מפרי עטך.

  1. עזוב הסיפורים פה הולכים ומתקצרים באתר וכולם רגילים שהסקס מגיע מהר
   מתי אתה כותב סיפור חדש?

 2. דווקא יש דתיות מאוד חרמניות, כל האיסור הזה של לשכב עד החתונה מדליק הרבה מהם
  לגבי הגילוח – אולי לא הגיוני אבל לא חשבת שאולי יש בנות שאוהבות את עצמן בלי שיער למטה?
  אנאלי – הגיוני אם היא רוצה לקיים יחסי מין לפני החתונה ולהישאר בתולה – זה מאוד מקובל לפי מה ששמעתי
  המציצות – אולי זה קצת פחות אבל זה סיפור בחייאת לא כל דבר חייב להיות מעוגן במציאות 100 אחוז.. כאילו שאתם באמצע האוננות עוצרים רגע וחושבים – אה זה לא יכול להיות

  1. אני יכול להעיד ממקור ראשון, אני דתי וחברה שלי לשעבר גם דתייה מבית דתי, הייתה באולפנה והכל, הולכת עם חצאיות מתחת לברך. אני זוכר שבהתחלה שמרנו נגיעה אבל אחרי כמה זמן התחלנו יותר לגעת, בהתחלה באופן לא מיני, ליטופים וחיבוקים, אבל לאט לאט זה הפך לנשיקות ומישושים. אני התחלתי יותר ללטף "בטעות" מתחת לחולצה שלה. היו פעמים שהיא הייתה יושבת עליי ומנשקת אותי וזזה עליי כשאנחנו עם בגדים. אבל ככה לאט לאט במשך חודשים חצינו גבולות. בהתחלה לא להכניס יד לחזייה ובסוף כבר הייתי מוציא לה את החזה ומלקק לה את הפיטמה. בהתחלה זה היה רק לגעת וללחוץ לי על הזין דרך המכנס אבל אז מתישהו ירד המכנס כי "היא רוצה לראות כמה הוא גדול" ואז הוא נשלף מהבוקסר כי "היא לא רוצה שהוא ירטיב אותו", זה היה רק ללטף ואז לשפשף ואז הייתה פעם שביקשתי שהיא תלקק והיא השתכנעה ואז כשהיא ראתה איך אני מתפתל היא גם התחילה למצוץ. ככה זה אצל דתיים, היא יכולה להיות צדיקה אבל לאט לאט היא לומדת דברים חדשים שגורמים לה לעשות דברים שהיא לא חשבה שהיא אני פעם תעשה. הבטחנו לעצמנו שאנחנו לא נעשה את זה לפני החתונה, אבל איכשהו מצאנו את עצמנו במלון.

  2. אפילו סקס, במלון ממש היינו ערומים והיא הייתה עליו אבל רכבה עליו כשהוא בחוץ, אמרתי לה "תני לי רק שהכיפה תיגע בפתח" בהתחלה היא הסכימה אבל אחרי כמה דקות היא נתנה לי לשפשף אותו על הפתח וככה לאט לאט כל שיפשוף הכנסתי אותו יותר עד שהוא התחיל להחליק פנימה, היא גנחה אבל לא התנגדה והיא לאט לאט ירדה עליו.

  1. כתור דתי -התיאורים דווקא טובים..אבל זה מאוד תלוי בבחורה ובחור..שמעתי כבר על תלמידי ישיבה צדיקים שמתנועעים כמו לולב בתפילה,אבל לא שימרים נגיעה

 3. מה קורה אלירן?
  שמח שאתה מגיב לי לסיפור, אבל רק אני והיא יכולים לדעת אם הוא אמיתי והוא אכן קרה, יש דברים שקשה להעלות אותם על הכתיבה כמו וייב, ז"א שאם הבחורה נראית דוסית, לא אומר שהיא בהכרח כזו, היא יכולה להיות מאוד נימפו ועדיין להיות בתולה ועם חצאית..

 4. סיפור גרוע. לא הבנתי מה קשור קטגוריה של דתיים? אין עלילה אין שום דבר שדומה למציאות במיוחד לעולם הדתי. מישהי דתיה כביכול בתולה מגלחת ועושה סקס אנאלי ומוצצת אחרי הסקס קשה לי להאמין שיש אישה שתעשה דבר כזה בלי הכנה מראש של האזור. 3 פיסקאות קצרות לתאר את הדמויות וישירות אוהב אותה בואי נשכב נשמע יותר סרט פורנו גרוע מסיפור ארוטי

הוספת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *