נקמה משפחתית

5 מחשבות על “נקמה משפחתית

 1. בגדול הדבר החשוב להבין שאם זה מגוחך אז לא עובד עלילה מגוחכת יש בסרטי פורנו ושם יש אפשרות לראות את הדברים אם משהו מעוניין בסיפורים זה בשביל העלילה ואם העלילה לא טובה אז הסיפור לא שווה עדיף לראות סרט.
  מקווה שעזרתי וסליחה על החפירה.

 2. הרעיונות שלך מעניינים אבל אתה צריך לפתח את הסיפור לאט אתה לא יכול לקפוץ ישר מהוא רואה מישהו מנסה לאנוס את אחותו להוא אונס אותו ושנייה אחרי זה לאחותו פתאום יש סטראפאון היא מנסה לזיין את זה שנחסה לזיין אותה בעוד אחיה תוקע אותה בתחת וכל מה שחשוב לה זה להשאר בתולה? זה יותר מדי קפיצות הסיפור קצר מדי וכל זה פשוט לא נותן הזדמנות. עד שאתה מתחיל להתחרמן מהסיפור הוא כבר נגמר. הרעיון של הסיפור דווקא מאד מעניין ואפשר לבנות עליו כמה חלקים ארוכים.
  אני אתן לך רעיון ואשמח אם באמת תפתח את הסיפור. האח תופס את הבחור מנסה לאנוס את אחותו דבר ראשון הוא דופק לו מכות ורק אז הוא חושב שיש דרך טובה יותר ללמד אותו לקח ומתחיל לזיין אותו דבר שמתרחש בלי חומרי סיכה כי המטרה היא להעניש את החלאה, וזה לא קורה בשנחיה אחת זה צריך להיות תאור מפורט עד שהוא ממלא לו תתחת בשפיך ובועט אותו מחוץ לבית. בשלב הזה האחות בכלל לא מתערבת מקסימום היא צופה מהצד בלי שיסימו אליה לב כל כך, אחר כך אפשר להמשיך כשהאחות מכירה תודה על כך שהוא עזר לה ושוב זה לא קורה בשנייה אחת המתח המיני ביניהם נבנה ואז קורה משהו.

  1. מסכים עם כל מילה.
   אתה נוטה להביא רעיונות טובים אך מהר מאוד אתה קופץ לדמיונות לא ריאליים ולעיתים זה הופך לגרוטסקי. אתה חייב להישאר עם הרגליים על הקרקע.

הוספת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *