פרוצדורה רפואית

39 מחשבות על “פרוצדורה רפואית

 1. אאוץ', הכאבת לי מאד, היו לי דמעות בעינים כשקראתי את זה, שוב אתה מתאר את כל הפרטים מסביב מה שהופך את הסיפור לאמין, כתיבה איכותית כמו תמיד, תמשיך ככה.

 2. סיפור מגרה בטירוף, אני מתעקש להיכנס עם אישתי לרופא כל פעם , מגרה אותי לראות אותה עירומה שהרופא דוחף לה מכשיר לתוכה ומעסה את הבטן שלה , למרות המבט הקשוח של אישתי אני מבחין בגירוי שלה , התמונה בראש מגרה אותי בכל פעם, חבל שהפגישה קצרה , מצידי הרופא יכול להמשיך שעה ככה.

 3. איכזבת הפעם.. טעית בשם של הבחורה(הודיה ומוריה) עשית את זה שקוף ומוגזם מדי חחח. הרעיון יפה ומחרמן, אבל מוגזם מדי.. תפעיל קצת יותר מחשבה ודמיון.. אם קשה וצרך עזרה אני פה.

 4. מושיקו היקר
  הסיפור אינו מעצבן. הסיפור נהדר אם כי קצת מוגזם. ההגזמה היחידה היא שהבעל נשאר בפנים בזמן שהרופא ועוזרו "מטפלים בה". לידיעתך יחסי מין בין רופא ומטופלת שכיחים כי אין הרבה מצבים בחיים שהאשה הולכת לטיפול אצל גבר, לבד, אבל לפני זאת מתארגנת כולל לרחוץ עצמה ולגלח שם. אז די לך שזה קיים. לי זה קרה כאשר הייתי רופא תורן במד"א והייתי מוזמן לביקורי בית בתלונות מוזרות בשעות הערב כשכולם בבית הכנסת או כבר ישנים או בשעות הבוקר כשכולם בעבודה. הייתי מאוד שמח לסיפור המשך, בנושא זה או בנושאי דתיות, חרדיות, הריון, בגידות בטעות או בכוונה. לכתוב המוכשר-אל תפסיק כי אתה עושה לנו את זה. אנא המשך
  י

 5. הלכתי עם אישתי פעם לרופא נשים היא ניראית טוב , בדיקה שגרתית במבט הראשון הוא התעקש לבדוק אותה , היא מתפשטת לידי חצי גוף ועולה על הכסא , מפסקת את רגליה ונשענת לאחור , לרגע חשבתי בדיקת אולטרסאונד אבל הוא מניח יד על בטנה וביד השניה הוא מחדיר לה אצבע לפתע מוציא אותה ואומר שכחתי כפפות וחומר סיכה , אני עומד דום מסתכל עליו והוא מורח חומר סיכה על שפתי הנרתיק שלה אישתי נשענת לאחור בכסא עוצמת עיניים כאילו רגילה , ואז אחרי זה שוב מחדיר לה שתי אצבעות ללא כפפות ואומר לא נורא , אני רואה אותו כמה דקות מחדיר שהיא נאנחת ושואל אותה הכל תקין ולא מרפה ממנה , אני לא מבין פתאום מרגיש טיפה עצבני ומגורה שידו השנייה מזיזה את חולצתה וחופן את שדה השמאלי ואומר אין לך נפיחות בחזה נכון? היא עונה שלא והוא ממשיך , אני מגכך בגרוני כאילו מעיר אותו ואז הוא מסתכל עלי בפנים קשוחות שידיו עליה ואומר הכל ניראה תקין , מוריד את ידו משדה וממשיך לעסות את נרתיקה מלמעלה שאצבעוציו עדיין בתוכה , לאחר מספר דקות שלף את אצבעותיו במהירות וניגב את ידיו בנייר והניח על נרתיקה גם מס חתיכות נייר ואמר נגבי ותתלבשי , ככה הלכנו לבית.

 6. וואו הסיפור כתוב יפה אבל התמלאתי בעצבים וקנאות לאישה כך ששכחתי שיש לי זין וודאי שהוא לא עמד, אימאל'ה יכול דבר כזה לקרות???? אם אתה נשוי אתה מבין כמה שהיית רוצח את ה'רופא' הזה. בכל אופן אתה תותח!

 7. סיפור מדהים אני קורא כותו כבר פעם חמישית מחכה לעוד עלילות של הזוג הדתי והרופא המסור יש משהו שעובד בין התמימות ספק טמטום של הבעל לחוצפה של הרופא ישר כוח

 8. אכן, אברך, אני נמנה על זקני השבט

  ככזה, הספקתי לראות הרבה במהלך חיי, הן המקצועיים, עוד ותיק אשר עבר בצמתים מרכזיים בחברה הישראלית, והן האישיים כגרוש שנטרפה עליו דעתו במובן זה שכל אחת, כמעט, היתה ראויה לקבל ממני את עונתה, ועליהן נמנו חסודות נשואות שרק בחדר המלון הסירו את פאתן והתמסרו, ובקולות גדולים

  המציאות עלתה על כל דימיון

  לאור האמור, הסיפור המובא לעיל איננו נראה בעיני כמופרך

  1. כל כך רציתי לראות את אשתי בבדיקה כזאת, היא לא הסכימה, פעם אחת היא סיפרה לי שגמרה בבדיקה אחרי שהרופא אונן לה על הדגדגן, זה חירמן אותי ורציתי שהיא תספר שהוא זיין אותה, אינני יודע אם זה קרה או לא, היא לא סיפרה יותר.

 9. זה מה שקורה כשהגבול בין פנטזיה למציאות מיטשטש ישורון קשישא. אתה צריך לראות רופא ומהר !

  אה, ולא רופא נשים ! שלא חס ושלום יקרה לך מה שקרה לזוג דלעיל, כי הרי בידוע שרופאי נשים משגלים את נשות המטופלים שלהם דבר יום ביומו, והסיפור כאן הוא פשוט כותרת באתר חדשות.

  1. מעניין שאתה מוצא את הסיפור עצוב, אני צחקתי כל דקה שכתבתי אותו. זה סיפור שמנסה להגחיך ולהצחיק במופרכות שלו. כנראה שלא בהצלחה מרובה…

 10. ברוך שובך ישיבע
  איזה זה כיף שחזרת
  קצת פחות התחברתי לסיפור…הריון לא עושה לי את זה..וגם לא שמזכירים ילדים אבל עדין כתוב בצורה מושקעת ביותר ומדליקה.
  אז….תשתדל לא להעלם שוב לכל כך הרבה זמן.

  1. היי ליאור, כיף לראות גם אותך.

   למען האמת את הסיפור הזה כתבתי לפי "הזמנה" פחות או יותר. קיבלתי תסריט כל כך הזוי וכל כך מופרך לסיפור הזה שהרגשתי צורך כאתגר להפיח בו "נשמה" ולתת איזה עומק פסיכולוגי לסיפור. לכן גם השתדלתי להיצמד ככל יכולתי לתסריט המקורי.

   אני לא נמשך יותר ממך לסיפורי היריון, אבל זה מה שהבחור המקורי כתב…

   מלבד זאת העובדה ש"מוריה" בהיריון היא די זניחה בסך הכל בסיפור הזה, זה לא שאני מתאר בכל רגע נתון את הבטן ההריונית שלה !

 11. ברוך שובך
  סיפור נהדר ומקווה שיש המשך לסיפור
  רק תמשיך לכתוב יש לך סיפורים מאוד מחרמנים
  נהנה לקרוא את הסיפורים שלך!!!

  1. תודה שמוליק. המשך יהיה מתי שהוא לסיפור הנ"ל, רק שזה דורש ממני המון משאבים נפשיים, סבלנות ועבודת נמלים. (רק לנחם אותך, התסריט להמשך הסיפור כבר מונח בראשי)

הוספת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *