מהממת כזו

סיפורים נוספים מאת צפונית:
זיכרון חושים

6 מחשבות על “מהממת כזו

  1. שני הסיפורים שכתבת מדהימים בצורה חריגה,
   מתה להכיר אותך….
   אגב כתבתי רק את היספור הזה בשם צפונית, הסיפור השני תחת השם צפונית הוא לא שלי

 1. עיניה הירוקות מביטות בי ופתאום הן מתרככות ואני מזהה בהן את החום המוכר.
  "היום זה רק את, אז עכשיו את שוכבת ונותנת לי לעשות את הכל".
  וככה, בלי אפשרות לויכוח היא מנשקת אותי בצאוור והיד שלה חוזרת אל הבין הרגליים שלי, אני נוטפת והיא מרגישה את זה ובבת אחת מכניסה שתי אצבעות, אני משחררת גניחה חזקה והיא מחייכת, מרוצה.

  ככה זה נמשך, היא באותו הקצב מטריפה אותי, יד שמאל שלה על הצוואר שלי, היא מלקקת לי את התנוך, יודעת כמה שזה משגע אותי ואז יורדת ועוברת לחזה שלי, נושכת ומוצצת את הפטמה, "אני כך כך קרובה" אני לוחשת לה, מעורפלת. היא מצמידה את הגוף שלה אלי, כל כך רכה וכל כך עוצמתית, "קדימה בייבי תגמרי בשבילי" היא אומרת ומוסיפה אגודל על הדגדגן שלי לחגיגה שהיא עושה לי למטה, מגבירה את הקצב והמבט שלה עמוק בעיניים, שלי חודר לי לעצמות, אני מנסה לשאוב עוד קצת מהרגע הזה אבל אני מרגישה שאני כל כך קרובה.

 2. לא נותנת לי להבין מה קורה.

  "תתפשטי" היא אומרת בקרירות, "עכשיו".

  כשהמילים האלו יוצאות לה מהפה אני מרגישה פתאום מוזר. היא אף פעם לא הייתה ככה, אבל מצד שני כשהסתכלה עלי ככה היה לה כל כך הרבה כוח עלי שמיד התיישבתי והורדתי כל בגד שכיסה אותי.

  היא מתקרבת לה לאט, שולחת יד ומלטפת, גורמת לי להצטמרר, מקרבת את הפנים שלה לשלי ונעצרת, המבט שהיא תוקעת בי חודר כל כך עמוק שזה מתחיל להכאיב, אני מסיתה אותו אבל היא תופסת לי את הפנים ומחזירה, "תסתכלי עלי", אני מנסה לנשק אותה אבל היא מתנגדת, מנסה לגעת בה אבל היא תופסת לי את היד. אני מסתכלת לה בעיניים, מנסה לחפש אותה, המוכרת שלי, אבל היא בשלה, מבט גבוה שמכשף אותי, גורם לנשימה שלי להתגבר.

  ואז, שאני מספיק חסרת אונים ומבולבלת, היד שלה נשלחת בין הרגליים שלי, אני עוד לא מסיימת לפלוט גניחה והיא כבר נושכת לי את השפתיים, האצבעות שלה מתחילות לזוז, מנשקת אותי והנשיקה נהיית חייתית, היא רוכנת מעליי ומשכיבה אותי, אני מחבקת אותה והיא הפעם נותנת לי, אנחנו מתנשקות ואני מכורה אליה, רותחת, מנסה להגיע בין הרגליים שלה ואז בבת אחת היא מתנתקת ממני, תופסת לי את הפנים.

 3. מאבדת ריכוז כשהקצה הלשונות שלנו מתערבבות והשפתיים הרכות שלה עוטפות אותי. אני מתעשתת ומתחילה ללטף, צוואר, חזה, בטן, מפשעה, אני מורידה לה את התחתונים וצוללת אליה, הדגדגן שלה לאט לאט תופח לי כנגד הקצה של האצבע. ככה אני מענגת אותה והיא כל כך חמה, אני מטיילת לה עם האצבע על פתח הנרתיק ומחליקה אותה פנימה מהרטיבות שלה. בשלב הזה היא מתחילה לגנוח, מה שרק מדרבן אותי להמשיך. בקצה האצבע שלי מגבירה את הלחץ ואת המהירות וכשאני שומעת שהיא מתקרבת אני מוסיפה עוד אצבע פנימה. עושה את מסלולה בין הבטן לחזה, מעלה מטה, היא מתחילה להתפתל ואני מגבירה את הקצב, קצה האצבע ואצבעות בפנים, נותנת כל מה שיש בי בשבילה, זה נמשך עוד כמה שניות והיא מתפוצצת עלי, רועדת כולה, אני כולי כבר רטובה רק מלראות אותה גומרת ככה.

  לרוב, כשהיא חרמנית, יש לה חיוך שובב או שאני פשוט רואה עליה את זה, אבל היום היא הייתה שונה. אני שוכבת במיטה והיא נכנסת אל החדר, נשענת על המשקוף ושותקת. בעיניים עם מבט מרוחק ומתנשא מעט, אני קוראת לה לבוא אבל היא אדישה, ממשיכה בשלה.

  " נו בואי כבר למיטה!"
  היא לוקחת צעד קדימה ונעצרת, משלבת ידיים, אותו המבט בעיניים

 4. היא הדבר הכי יפה שאני מכירה, יש לה נפש טהורה והיא שנונה בטירוף, כשהיא שמחה יש לה את החיוך הכי אמיתי שאי פעם ראיתי, ועיניים ירוקות גדולות, שפותחות חלון אל העולם שלה.

  "אני לא יכולה לשקר לך אפילו קצת, תמיד את רואה דרכי" ככה היא אומרת לי שאנחנו שוכבות במיטה ומסתכלות אחת לשניה בעיניים, היא מסיתה קצוות שיער מאחורי האוזן שלי וממשיכה לליטוף של הצאוור שלי, אני מהופנטת מהעיניים האלה שלה וחושבת כמה חום יש בה ושהלוואי ותמיד אוכל להשאר ככה קרובה אליה.

  יש לה תלתלים חומים, ארוכים, בריח של שמפו שגורם לך להתמכר, עור בהיר ורך שכל כך כיף ללטף, היא נמוכה ממני, בערך 1.62 ותופסת מקום כל כך גדול, יש לה חזה טיפה יותר גדול משלי והנשימות שלה ישר מתגברות ברגע שאני מנשקת אותה על הצאוור מתחת לאוזן שלה, יש לה גוף מעוצב, מלא בדיוק במקומות הנכונים.

  אני הכי אוהבת לבוא מאחוריה ולתפוס את האגן שלה, להזיז את התלתלים שלה ולנשק לה את החיבור בין הגב לבין העורף. היא ישר נדלקת ופולטת אנחה, אני ממשיכה קצת ומסובבת אותה אלי, מצמידה אותה לנשיקה עמוקה. מטיילת לה עם הידיים על הגב, תוך כדי פותחת לה את החזייה, אבל אחרי כמה שניות

הוספת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *