לילי

11 מחשבות על “לילי

 1. לחדר השינה. אני עדין לבוש הן שניהן ערומות נשכבתי על גבי והן באו עלי אחת מכל צד מנשקים אותי ופותחים לי חולצה ומכנסיים אני רועד מרגיש מוכנע שיעשו בי מה שהם רוצות המכנסיים כבר ירדו לי והתחתונים בדרך הוא עמד כמו תורן צופה אליהן והן בעדינות נגעו בו שחקו איתו הביטו אחת בשניה וחייכו. הרגשתי את בתי מועכת לי בעדינות את הבצים ליטפתי אותה רציתי שתדע שזה עושה לי טוב, חברת לקחה את הזין בשתי ידיים ושמה בפה היה לה פה קטן והיא הכניסה אותו עמוק לפה הרגשתי כאילו הוא סוגר עלי. בתי שאלה אותי אם זה עושה לי טוב כן צעקתי בהנאה והיא החדירה לי אצבע לתוך התחת הרגשתי שכל הפה שלי מלא ברוק מנסה להחזיק את עצמי לא לגמור. הן לפתע אחלו מתנשקות ראיתי את הלשונות שלהן נכנסות ויוצאות לא התערבתי עזבי אותן להנות אחת מהשניה זה לקח כמה דקות

  1. הן הביטו בי צחקו והחברה שאלה אותי אם אני מרגיש עזוב, לא עניתי רק משכתי אותה אלי היא נשכבה לי על הבטן ולאט לאט כוונה אותי אליה כאילו היא מכוונת מטוס החזקתי לה בעדינות את השדיים היא עלתה וירדה ואחלה להשמיע קולות של הנאה הבת שלי צעקה אל תגמור חכה לי ידעתי שאני חייב לעצור את עצמי ולא לגמור לא רוצה לאכזב את הילדה.
   יותר קשה לי לכתוב על הזיון עם הילדה מאשר אותו יום, הייתי שיכור ולא אחרי למעשי. אני זוכר רק שזה היה מאד עדין רציתי לגרום לה רק לטוב חשבתי על כל נגיעה היא עומדת ליגמור אני מרגיש את זה בה, הגמירה אחלה נפסקה ושוב רעידות וגמירה נעצר שוב רעידות וגמירה רק אז גמרתי והלכנו כולנו לישון.

 2. לא נמשכתי אבל נזכרתי בחברה של הילדה שלי שהיתה מגיעה אלינו כמה פעמים בשבוע. היא הייתה בת 16 עם חזה קטן רזה לא הכי יפה בעולם אבל חמודה הסתובבה בבית עם מכנס קצר. פחדתי להתקרב אליה.
  יום אחד היא אומרת לי אדון כהן אני יכולה לשאול אותך שאלה כן עניתי בחיפזון, אתה יכול לאמר לי איזה בגד ים יותר יפה השחור או הכחול
  זה נורא קשה לי להגיד לפני שאני רואה את זה עליך אמרתי לה והיא רצה להחליף בגדים חוזרת עם הבגד ים הכחול בא עליה יפה היא הסתובבה ראיתי את התחת הקטן והתרשמתי.
  שוב חזרה הפעם עם הבגד ים השחור שהיה ביקיני וכשהסתובבה כל הטוסיק שלה היה גלוי הרגשתי אותו משתולל במכנסים, היא גם ראתה
  אותו מתרומם צחקה עמדה עוד כמה שניות והלכה להחליף.
  הילדה שלי נכנסה לחדר ושאלה אותי אם אהבתי מה שראיתי, לא הבנתי את השאלה ובקשתי שתחזור על השאלה תגיד לי אבא אמרה אהבתה
  מה שראיתה? את מתכוונת לבגד ים? שאלתי כולי מבולבל, לא היא ענתה אהבת את חברתי עם הבגד ים? מאד נראת ילדה טובה, עניתי לה.
  הייתה רוצה לדפוק אותה? שאלה אותי ומחייכת אלי. מה פתאום!!! הרמתי את קולי היא עדיין ילדה קטנה וגם חברה שלך זה לא מתאים לי
  המשך

  1. הילדה שלי קראה לה לחדר והיא באה עדין עם הבגד ים השחור ונעמדה לידי. "תן לה חיבוק אבא היא ממך צריכה את זה" הרמתי את ידי וחבקתי אותה חזק הרגשתי את החזה שלה על גופי. אתם נראים יפה ביחד צהלה ילדתי והדליקה את הרדיו וחפשה שיר איטי והתחלתי לרקוד עם החברה רקדנו צמוד הרגל שלי בין רגליה היא נצמדה חזק הזין שלי עמד כל כך חזק הילדה שלי והחברה היו מסתכלות עלי וצוחקות, לפתע באה הילדה מאחוריה ופתחה לה את הבגד ים מאחור וזה נפל לרצפה ראיתי את השדים נעצתי את עייני בהם ורציתי לנשוך אותם ניא הסתובבה לאחור ואמרה משהוא לילדה שלי שגם אחלה להתפשת ואני מסתכל על שנייהם ולא מאמין בטוח שאני הולך לגהינום אחרי מותי.
   נצמדתי אליה מאחור התחת הקטן שלה היה מרגיש לי טוב נשקתי אותה בעורף היה מה מין ריח של חרמנות וזה עוד יותר הדליק אותי כבר לא היה איכפת לי מה יהיה.
   הם המשיכו לצחוק והורידו אחת לשניה את התחתונים והן שניהם ערומות מולי ידעתי שאני חייב גם לחבק את בתי אחרי הכל היא גם כן אישה נשקתי לה בראש והיא נשקה אותי בחזה חברתה ליטפה לי את התחת ואני נדלק אני לא יודע מה לתפוס קודם או מה לנשק. הנחתי את ידי על כתפייהן ולקחתי אותם

הוספת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *