שטיפת כלים

43 מחשבות על “שטיפת כלים

 1. חברה! הגיע הזמן שנפתח הראש קצת ונהיה קצת יותר חכמים… לא להתפעל כ"כ מכל מה שהגוף החומרי והטיפשי שלנו אומר, רק ללכת קצת עם השכל שהקב"ה נתן לנו בשביל זה. אנחנו יותר חכמים ממה שאנחנו חושבים! אם נסתכל קצת באמת בלי לחשוב רק מהגוף ותאוותיו, נראה שיש אמת יותר גדולה ממה שאנחנו חושבים!

  חברה! יש בורא לעולם!!! אני יודע את זה מהמציאות ובוודאות!! בואו נדבר אליו, נגיד לו מה שיש על לבינו! נעשה קצת רצונו, נחטוף כמה מצוות מהעולם החולף ועובר כהרף עין!! רק זה ישאר!!

  אני לא רוצה להלחיץ או להעציב… אדרבה, רק לשמח אותכם!! יש לנו אבא בשמים שאוהב אותנו איך שאנחנו רק נראים!! אבינו שבשמים!! לא נשכח מאתו ולא נתעלם מאתו! זכרו שיש בורא לעולם שמחכה עליך, ואוהב אותך, ורוצה מאד מאד שתחזור אליו!!

 2. אבל מי שלא מאמין או שמאמין אבל לא חושב מהקב"ה איפה שהוא נמצא (כי הקב"ה נמצא בכל מקום, אפילו במקומות הכי נמוכים וגרועים, כן! סליחה… אבל גם איפה שאתה נמצא 'עכשיו', גם שם נמצא הקב"ה! ), אז אין לו חיים טובים בכלל. למה?
  כי אם כל הזמן רק הולכים אחרי הלב בלי שום שכל, אז רוצים כל אשה שרק רואים… וכל בן אדם שהולך לו יותר טוב ממך אתה מקנא בו… וכל תאוה שאתה לא יכול להשיג, זה מרגיז אותך…. ואפילו כשאתה כן יכול ליהנות, זה לרוב עם יסורים וכו', אז כמה כבר נהנים מהעולם הטיפשי הזה? הרבה יותר זמן לא נהנים וסתם כועסים ועצבים ורוגזים על כל מי שנמצא לידך, אז איפה בדיוק יש עולם הזה החומרי?

  אבל אני לומד קצת, מתפלל קצת, שמח עם הקב"ה, מאמין שהכל לטובה, והכל עם חשבון מדוייקת! מניח תפלין, שומר שבת, ועוד ועוד, הכל כפי יכולתי, ואני יודע שהקב"ה מתענג ממצוותי, ושמח על זה ומחכהה עליהם, וזה ישאר לעולם ועד! אז זה הכי משמח והכי רגוע, יש לי כ"כ שלוות הנפש! אני סומך על הקב"ה כל הזמן, ותאמינו או לא… הוא עוזר לי כל הזמן!!!

 3. למה כולם כ"כ מתפעלים? מה יש פה? סתם חתיכת בשר מלא עם עצמות ודם וכולם משתגעים על זה? אין בזה שום שכל והגיון!! זה הפוך מהשכל! זה לא חכמה והפוך מהשכלה!!

  זה רק הגוף הטיפשי רוצה א זה, רק הוא תואב לזה!! השכל בכלל לא רוצה את זה וזה בכלל לא מעניין אותו!

  כשאני מניח תפלין, מתפלל להקב"ה, שומר שבת כפי יכולתי, עושה מצוות בשמחה, השכל שלי באמת נהנה מזה, זה שכלי, זה הגיוני, זה האמת! ורק זה האמת!

  זה הדבר הכי משמח באמת, כשמאמינים שיש בורא לעולם, והוא אוהב אותנו עד הסוף, והוא רוצה שנעשה רצונו ונקיים מצוותיו, ועושים רצונו, זה הכי אמיתי והגיוני, כי רק זה ישאר ממני!

  מה יש לי היום מהתאוות של אתמול? כלום!! מה יהיה לי מחר מההנאות של היום? כלום!!!

  אבל מכל מצוה שעשיתי, מכל מילה של תורה שלמדתי בשמחה, זה נשאר לעולם ועד ממש!! יש לי תקוה כ"כ מתוקה ונעימה, כי אני יודע שיש לי אבא בשמים שהוא אוהב אותי והכל לטובתי!!

 4. הייתי בגיל 15 בתיכון נכנסתי לחבר שלי בבית הוא לא היה שם שמעתי רעש במטבח אחותו הצעירה שהייתה בגילי הייתה עושה כלים עמדתי בפתח המטבח ונתתי בה מבט היא הסתובבה אלי עם ידיים מסובנות בסבון כלים וחיכה היא לבשה חולצה קצרה ויכולת לראות כמעט את השדיים אני זוכר את עצמי עומד מאופנט כשגופה נע מצד לצד אהבתי את ישבנה הקטן והעגול שוב היא הסתובבה וחייכה כאילו ידעה מה עובר בראשי. אני עדין לא שכבתי עם שום בחורה שמעתי הרבה סיפורים מחברים אבל אני עדין בתול.
  לפתע הסתובבה אלי ואמרה לי תוריד את המכנסיים ואני אעשה לך ביד אבל אתה בלי ידיים המכנסיים ירדו לי במהירות והיא אחלה לשפש לי את הזין הלב שלי עמד להתפוצץ אף פעם לא ראיתי את הזין עומד כך הכל חדש לי ואני מתרגש מכול נגיעה והיא אומרת לי מותק תגמור זה בסדר יהיה לך כיף לפתע גמרתי זרם של זרע יצא מימני לא האמנתי למראה עיניי היא נשקה לי בלחי הודתי לה ורצתי לספר לחבר מהכיתה.

  1. הייתי בן 13 אמא השאירה אותי בבית לשמור על אחיותי, לפתע שמעתי נקישה בדלת, נדרכתי, פחדתי לפתוח את הדלת שוב שמעתי דפיקות הפעם זה היה יותר חזק נגשתי לדלת והצצתי דרך החור וראיתי את השכנה היא הורתה לי לפתוח את הדלת פתחתי והיא נכנסה אמרה שהיא מצטערת שהפחידה אותי אבל לא היה לה ברירה כי היא אבדה את המפתח והיא חייבת לחכות לבעלה שיגיע מאוחר יותר.
   ישבנו על הספה ודברנו על הרבה נושאים עד שהגענו גם לנושא של בנות והיא שאלה אותי אם הייתי עם בחורה אמרתי לה שאף פעם לא הייתי עם בת אבל הייתי מעונין וגם הוספתי לספר לה שאני באמת לא יודע מה עושים היא צחקה ושאלה אותי אם היא יכולה לעזור באמת לא הבנתי את השאלה וניסיתי להעביר נושא אבל היא המשיכה אתה יודע להתנשק? שאלה אותי עם חיוך על הפנים ואני הרגשתי שהפנים שלי מאדימות ואמרתי כן צרפתי שאלה ושוב לא הבנתי את השאלה והיא הסבירה כי נשיקה צרפתית היא עם הלשון ואם אתה רוצה אני אראה לך הפסקתי לנשום לרגע טוב שהייתי יושב הייתי בטח נופל מהרגליים היא התקרבה ונשקה לי זה היה ארוך ונעים לא עשיתי כלום רק פתחתי את הפה והיא דחפה לי את הלשון בעדינות רציתי לצעוק מהנאה זה לא נגמר שם

  2. אחרי שהתנשקנו שעות ככה זה הרגיש, היא כמה לסדר את החצאית שעלתה לה למעלה ויכולתי לראות את התחתונים. אהבת?שאלה אותי ואני התבלבלתי ואמרתי משהוא לא ברור אז היא הרימה את החצאית והראתה לי את התחתונים הרגשתי כי רוק עולה על שפתי לא ידעתי מה לומר חוץ מ תודה היא שוב חייכה לקחה את ידיד והניחה אותה על רגלה קרוב מאד לתחתונים אני לא זזתי והיא דוחפת את ידי לכוון מעלה ואני לאט לאט בלי לנשום מגיע למקום הקדוש היא מוזיזה את התחתונים הצידה ראיתי שערות והתחלתי לשחק בשער והיא לקחה את ידי והניחה אותה ואני לא ידעתי מה לעשות והיא לוחשת לי באוזן תזיז את האצבעות הזזתי והיא היתה מתפתלת היא החזיקה לי בראש ודחפה את ראשי אליה נשקתי לה שם היה טעים לי והתחלתי למצוץ את השפתיים הורדתי לה את התחתונים עכשיו יכולתי לראות מה אני עושה שמעתי אותה גונחת אתה בטוח שזאת הפעם הראשונה שלך? שאלה אותי אני הבנתי שאני עושה את זה טוב לא עניתי רק המשכתי היא התחילה לרעוד אני גומרת
   היא צעקה לי באוזן הרגשתי את הזין עומד כמו קרש גם אני רציתי לגמור. וכך היה

  3. התפשטטי עמדתי עירום היא הסתכלה עלי ואמרה לי אתה אמיץ ואני אפנק אותך היא כמה מהספא עמדה מאחורי נשקה את גבי וגרוני וביד שמאל תפשה לי את הזין בעדינות ירקה לתוך ידה ואחלה לשפשף לי את הזין ההרגשה היתה נפלאה לא רציתי לגמור רציתי שזה ימשך הרבה זמן היא שאלה אותי אם גמרתי כי הייתי ממש רטוב
   אמרתי לה שאני לא יודע אם גמרתי והיא המשיכה לשפשף הזין עמד כמו בננה והיא אמרה לי עדין לא גמרת היא חזרה לשבת בספא אחזה בזין שלי ושמה את זה בפה עד לרגע זה חשבתי שכבר אני בגן עדן ועכשיו אני בגן עדן קומה 100 אף פעם לא היה לי כל כך טוב היא דחפה את הזין לפה והוציאה כמה פעמים הרגשתי שחלק מהגוף שלי רוצה להפרד היא הכניסה לי יד לישבן זה היה מוזר אבל אהבתי היא גם מצצה לי את הבצים והכל ביחד היה כמו קונצרט גמרתי
   לה בפה והיא בלעה הכל. שזה ישאר בינינו
   אמרה לי, בראש חשבתי מתי נעשה את זה שוב.

 5. מכיר סיפור דומה במסעדה ביפו בעל הבית נכנס על שותף הכלים ערבי מוריד לו המכנס ןמזיין אותו עד הסוף ואז חוזר לתוך המסעדה. ומתיישב ליד החברים שלו שסעדו שם.

הוספת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *