א
א
א

תאווה חרדית

136 מחשבות על “תאווה חרדית

 1. אני חרדיה, נשואה והדבר שאני הכי רוצה זה גבר כזה שידע לתת לי להרגיש אישה ולבעול אותי בלי הפסקה. לא רוצה כלום רק שיאהב אותי ויתן לי להרגיש נחשקת. איפה יש בוסים כאלה? אני מהופנטת מהסיפור ולכל אורכו אוננתי בטירוף. כמה מיץ נשפך מתוכי בגלל זה!

  1. אים. בא לך שארד לך לדגדגן ואגרה אותך גם עים כול הפנטזיות שלך שלחי לי הודעה לואצפ ונכיר 0556669716 ונכיר ברזיילי

 2. אז חברה! בא נהיה קצת חכמים…. בואו נזכור קצת שיש בורא טוב לעולם, והוא נמצא אתנו בכל מקום, והוא אוהב אתנו מאד מאד, איך שאנחנו נראים ואיפה שאנחנו נמצאים. ובואו לחזור אלליו במה שאחנו יוכלים.

  נפסיק קצת מלעשות מצב גדול מתאווה טיפשית כזה, שאין לו שום שכל בעולם, וזה הפוך מהשכל והחכמה. כל אחד אפילו עם קצת שכל מבין שהתאווה הזה זה בושה ולא חכמה בכלל. חתיכת בשר מלא עם עצמות ודם, שלרגע מתאווים אל החתיכת בשר הזה בלי שום שכל.

  חברה! תפתחו את השכל קצת, בואו נזכור שכל מצוה וכל דיבור של תרוה ותפילה, וכל עצירה מעבירה, זה נשאר לעלם, ורק זה האמת.

  אני לא רוצה להלחיץ אליך חבר שלי, ולא רוצה להעציב החיים שלך, הפוך, בתוך המצב הזה שלך, תזכור מהקב”ה ותשמח אתו כי הוא מאד טוב, ותדבר אליו בשפה שלך, ותעשה מצוותיו כמה שאפשר לך.

 3. אז, בא נחשוב קצת על האמת, בואו נהיה אמיתי.
  מה יש לך עכשיו מכל התאוות וההנאות האסורות ומותרות שהיו לך בחייך עד היום? כלום!!!
  מה יהיה לך מחר מההנאות שיהיו לך היום? כלום!!!

  אבל ממצוות, גם ההכי קטנות, הם נשארות לעולם.

  לא תובעים ממך יותר מיכלתך. רק במקומך הנוכחי בדיוק, הקב”ה נמצא אתך ורוצה בעבודתך, מחכה על המצוות שלך.

  תנסה לעשות לו מה שבאפשרותך, והכל בשמחה ורוגע.

  אני כבר היו לו הרבה הנאות בחיי, אבל כהיום אני שומר תורה ומצוות בשמחה גדולה מאד.

  אני מאמין בהקב”ה ובצדיקיו אמיתיים, ואני רוצה רק אותו, כי אני יודע שסוף כל סוף לא יישאר ממני לא הכסף ולא התאוות ולא כלום, רק מה שאעשה רצון ה’.

  אז כן, גם אני נופל מפעם לפעם. אבל אני שהקב”ה מחכה עלי גם אחרי זה, אז גם הירידה והנפילה לא כ”כ גרוע, כי אני מנסה לעצור עצמי איפה שאני יכול, ואני שהקב”ה מאד שמח עם כל נטיה ורצון ועבודה שאני עושה בשבילו גם במקומות הכי גרועים. וכשאני בעליה, אז אני לומד ומתפלל בחיות ושמחה שאף אחד לא יבין. אה! אשרינו!

  א

 4. לא יודע אם זה אמיתי או לא, אבל בודאי דבר אחד אמיתי, סליחה , שיש בורא לעולם!!! ובורא טוב!!
  הוא נתן לנו בחירה, ויש בחירה, וכל אחד יכול לבחור בין ימין לשמאל, רע וטוב. אבל בסופו של דבר הדבר האמיתי היחיד זה שיש בורא לעולם, ויש עולם אחרי העולם הזה.
  כל התאוות השטיות האלו, נגמרות אחרי כמה דקות, שעות, וזה הוא, נגמר ההנאה והסיפור, ואחרי זה רק יכולים להעלות הסיפור הזה על האתר הזאתי ונגמר.
  אבל מילה אחד של תורה, שמחה אחד עם הקב”ה, דיבור אחד של תפלה ותהלים, עצירה אחד מלהסתכל על נשים וכו’, זה לא נגמר אף פעם, לעולם ולעלמי עולמים אנחנו ניהנה מזה ונתענג על זה בבא היום הגדול שנלך מפה כמו כולם לפנינו.
  ולא משנה איך אתה, ומה מצבך, גם אם נפלת אלף פעמים בהעבירות הכי חמורות, אעפ”כ הקב”ה מחכה אליך ואוהב אותך, אז תנסה לעשות להקב”ה מה אפשר לך, תתפלל אליו, דבר אליו, ספר לו כל המעברים שלך ברוגע ובאמת ובטבעיות, תלמוד קצת תורה, תחשוב ממנו, הוא לא כ”כ לא טוב כמו שאתה חושב, אל תברח ממנו, כי אי אפשר ממילא. כל התאוות נגמרות, אבל הקב”ה נמצא בכל מקום בעולם, לעולם אפשר לשוב אליו.
  בשמחה!!!

  1. אני מעוניין אני כבר יודע מה את אוהבת ניפגש ליד הכניסה בכותל אני גבר גבוהה עם כיפה כחולה עם פס אדום

  2. אורנה מתוקה אני גם חרדי ואני מאוד מעוניין לפנק אותך לפחות כמו הסיפור הזה אם את מעוניינת שגרי

  1. תסתכלו מה זה זהו הסיפור היחיד כמדומני שגרף כ”כ הרבה תגובות, מה החרדים עם יסורי מצפון חייבים להגיב כדי להרגיע את ייסורי המצפון על עצם זה שהם כאן, רק המילה ‘חרדי’ הקפיצה את כמות התגובות בפי 3 מהכמות הכי גבוהה שמתחתיה, ופי חמש מהממוצע, תספרו ותראו.
   חרדים צבועים, נהנים המסיפור ומתחרמנים בלי סוף, מאוננים כמו לא יודע מה, ומשאירים תגובה צדקנית כדי להרגיע את עצמם. תתביישו. לכו לבית מדרש ותלמדו מה אתם עושים פה, תשאירו לנו החוטאים ליהנות.

 5. חברה, אתם לא מבינים.
  הבחור הזה חרדי מאה אחוז, הסלנג שלו חרדי והוא מבין בחרדים כמו שאף אחד פה לא מבין. נראה אם מישהו ממכם יודע להסביר מה זה נפקא מינה, ולא סתם להגיד שזה אסור וכאלה דברים, זה לא חכמה.
  וחוץ מזה, יש הרבה חרדים שהם לא ממש חרדים והם קוראים סיפורים כאלו, והם נהנים מהסיפור יותר מכולם.
  ומי שנכנס וקרא, אין לו שום זכות להגיד למישהו אחר שהוא לא חרדי, למה מה את/ה עושה כאן???

  1. סוף סוף אחד שמבין מה זה חרדי ולא כמו הנחנחים או הכאילו בעלי תשובה האלה שמרשים לעצמם הכל, ומטנפים את הפה על אחרים.
   יש המשך, ברור שיש, רק עכשיו התפניתי לראות שהאתר חזר לפעול, אני מקווה בימים הקרובים לחפש היכן שמרתי את ההמשך ולשלוח. כדאי לחכות יהיה מאוד… מעניין. ותודה על התגובה.

  1. דברי איתי טליה, את נשמעת בחורה לענין. את חרדית או משהו? מעוניינת במשהו מחוץ למסגרת?

 6. ההוא שכתב שאתה צריך להגיע היה צודק אם היית חרדי אבל למה שנאמין לך שאתה חרדי ולחני המטומטמת יש חיים אחר המוות כניראה שאת זה שכחת שהשם ישלח לשניכם רפואה שלמה

 7. קראת הרבה סיפורים וחשבת שכולם יאמינו לפנטזיה שלך??? אתה יודע לכתוב יפה ומרתק . אבל הסיפור הזה לא היה ולא נברא!!! חבל שאתה מבזה את עצמך. תכתוב ספרי ילדים. הם אוהבים סיפורים עם דמיון מפותח. וגם תעשה קריירה.

  1. את חרדית בהגדרה או באמת ? מה זה חיים פעם אחת ? אבל את בהחלט מסקרנת אותי……..

  2. מתוקה, בטח טעמת את הטעם האסור, תשלחי רמז אם את רוצה שוב
   סו”ס הראשונה שכנראה חרדית באמת ומבינה ענין

  1. ישאתה כנראה איזה בעל תשובה שכל הזמן חוזר לסורו ולכן אתה צמלכלך את הפה ככה ומסתובב באתרים כאלה, ומצד שני חושב שהחרדים כולם קדושים, פעם זה היה ככה היום גם אצל החרדים יש הרבה כאלה שלא שולטים על היצרים.

  1. יש חרדים ויש לא חרדים באתר הזה ,, כולם נהנים לקרוא את הפנטזיות של אחרים מה שלהן יש אומץ לכתוב לכן אין

  1. תמליצי על אתר ואפרסם בו, בניגוד לכל החרדים האחרים שיודעים להטיף רק לאחרים אבל כנראה אין להם הסבר מה הם בכלל עושים באתרים כאלה, אני במקרה נקלעתי לאתר הזה וראיתי ופרסמתי, ולא מכיר אתרים אחרים מהסוג הזה.

 8. חרדי זה לא לבוש ולא חברה אלא מי שחרד מה’ וירא לעבור על מצוותיו ומי שעובר על מצותיו ועוד מספר את זה כא’ זה חכמה גדולה אז הוא לא חרדי

  1. אתה צודק אבל הרחוב מגדיר לפי הלבוש ולכול אחד יש את הנפילות שלו אז ברגע אחד הוא לא חרדי????

 9. אעלק חרדי…. במה אתה חרדי???? עזוב אם אתה כל כך סוטה ולא שולט בעצמך תחזור בשאלה ותחסוך הרבה חילול השם. בהצלחה בחיים. הש ם יאיר עיניך ותזכה לתשובה שלימה. א מ ן .

 10. גם אני חרדי וגם לי יש תאוות ואני מקווה שאני לא יפול לכזה עבירה חמורה אלא אני מקווה שהשם יתברך יעזור לי לקבל את השידוך הראוי לי ואשה יפיפיה שלא יהיה לי תאווה ללכת לזין מישהי אחרת חוץ מאשתי כי זה עבירה מאוד מאוד גדולה וזה מוריד את השפע של הבנאדם ורק שתדע שזה יכול להוריד את השפע שלך שזה אומר את עסק שלך ואני מבין שזה קשה אבל כדאי שתיסע לאומן ותטבול במקווה ותתןפרוטה לצדקה ותגיד תיקון הכללי וכךתוכל לתקן

הוספת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.