שאלות נפוצות

אנחנו מקבלים המון שאלות באופן שוטף, אז למה שלא ננסה לענות עליהן כאן? קדימה.

למה אתם עושים את כל זה?

זו שאלה שחוזרת המון וזו שאלה נהדרת. אנחנו אוהבים את זה, אנחנו גאים להיות הבמה הגדולה ביותר לכותבות וכותבים של ארוטיקה בעברית. רובנו כותבים וכותבות בעצמנו ומתוך התשוקה הזו אנחנו מתפעלים, מתחזקים ומרחיבים את סליזי באופן שוטף. לא, אין פה טיפת רווח. כן, הכל יוצא מהכיס שלנו. כן, זה בחינם עבור כולם.

שלחתי סיפור, למה הוא לא פורסם?

ובכן, הסיפורים שמפורסמים בסליזי חייבים לעמוד במספר דרישות בסיסיות כגון תחביר תקין, אורך מינימלי, רמת כתיבה סבירה, סימני פיסוק תקינים וכן הלאה.

כל כמה זמן מתעדכנים סיפורים חדשים?

אנחנו עושים את מיטה המאמצים לעדכן בתכיפות הגבוהה ביותר. חשוב לזכור שתפעול ותחזוקת סליזי נעשים מתוך טוב ליבם של אנשים וללא תמורה כלכלית. אם הסיפור עומד בדרישות הוא יתפרסם, יקח כמה שיקח, אנחנו על זה.

האם אפשר לצרף את כתובת המייל או חשבון הטוויטר/פייסבוק שלי לסיפורים שלי?

בהחלט! הכותבות והכותבים בסליזי יכולים לשלוח אלינו מייל עם הפרטים ואנחנו נוסיף אותם לעמוד הכותב/ת שלך.

כמה אנשים קוראים את הסיפורים שלי?

אמנם סטטיסטיקות הסיפורים אינן פומביות אך אם הינך כותבת או כותב באתר ומעניין אותך לשמוע, זרקו לנו מייל קצר ונשמח לחלוק את המידע איתכם ואיתכן ישירות.

יש לך טיפים לסיפור טוב שיתפרסם בסליזי?

ארוטיקה כתובה היא אתגר ולכל אחת ואחת הנושאים וההיבטים שמעניינים אותה ואותו. עלילה טובה, דמויות שאפשר להתחבר אליהן, פנטזיות, אקטים המתוארים היטב, פירוט התחושות, תחביר נכון וסימני פיסוק – כל אלה הם הבסיס ההכרחי לסיפור טוב. יש בסליזי המוני דוגמאות שאפשר לקבל מהן השראות כמובן אז לא לפחד לקרוא ועוד יותר לא לפחד לשלוח אלינו ולבקש חוות דעת, אנחנו כאן כדי לעזור.
בנוסף, תמיד כדאי לתת שם לסיפור והמלצה לקטגוריה הרלוונטית, אחרת אנחנו בוחרים עבורך.
טיפ נוסף – כששולחים סיפור כדאי לציין את כתובת המייל של הכותב או הכותבת (יכול להיות כל מייל ובכל מקרה הוא נשמר במערכת לעולמי עד) זה עוזר לנו לתקשר אחד עם השני אם חסר לנו משהו ובכלל להודיע לך כשהסיפור שלך פורסם.

מה העניין עם הסיפורים להאזנה?

יש בסליזי קטגוריה הנקראת ״סיפורים להאזנה״ ובה ניתן להאזין לסיפורים מוקלטים. אנחנו מקבלים המון פניות מכותבות וכותבים לגבי אופן ההקלטה. ובכן זה פשוט, בכל מכשיר טלפון נייד יש את אפשרות הקלטת הקול, מקליטים סיפור ושולחים לכתובת המייל שלנו את הקובץ. אנחנו נדאג לשאר. למודאגות והמודאגים שבינינו – אפשר לערבל מעט את הקול בכדי שלא יהיה מזוהה. אה וזה מדליק פחד. אז קדימה להקליט.

איך אני יכול לעזור?

שאלת השאלות. בהיבט הטכני והתפעולי אנחנו מסודרים, רוצה בכל זאת לעזור? יש כפתורי ״תרומה לסליזי״ ברחבי האתר, עזרה תתקבל בברכה. לא רוצה בפייפאל? שלח/י לנו מייל ונראה איך אפשר לעזור.