עדכון אחרון: 22/02/2014
x1
x2
x3

סיפורים | פנטזיות אלימותקצת אלימות
סיפור מאת בלונדה -


איך שנכנסתי ראיתי את מבטו הרעב על המחשוף שלי, "ידעת איך להעמיד לי ישר עם השדיים האלה בחוץ, כלבה".
חייכתי אליו עם המבט הממזרי והוא חייך בסיפוק רב בחזרה בעוד שהוא מוזג לי למברוסקו קר על השיש במטבח.
אני באה אליו לקחת את הכוס, שותה קצת ומניחה את הכוס בחזרה על השיש.
הוא נעמד מאחורי ותופס לי את הישבן בשתי ידיו "מאיפה יש לך תחת כזה תגידי לי?", הוא נצמד אליי מאחור שאוכל להרגיש את הזקפה החזקה שלו על התחת שלי, תופס לי את התחת ממש חזק, מסית לי את השיער הצידה, נושך לי את הצוואר ולוחש לי "את יודעת שאני הולך לזיין לך את הצורה נכון?", נתן לי מכה חזקה על הלחי הימנית של התחת בעוד שהוא מחכך את הזין העומד שלו בי.
הסתובבתי אליו ואמרתי לו "בוא לספה מאמי. תן לי לשבת קצת", הוא בא איתי ובא להתיישב לידי, אני עשיתי לו לא עם הראש, "אני יושבת. אתה עומד" והוא עמד מולי כך שהראש שלי היה בדיוק מול המפשעה שלו.
וואו איך עמד לו יפה מבעד לג'ינס. איך שהג'ינס ישב יפה עליו ואני מסתכלת לו בעיניים מלמטה ומחייכת בעודי משחררת את החגורה ופותחת את כפתוריי הג'ינס שלו. אני רואה איך התחתונים שלו מתפוצצים תיכף ושיש להם כתם קטן של רטוב.. מממ... רציתי כבר כל כך לטעום את הרטוב הזה אז הפשלתי את התחתונים שלו וראיתי את הזין היפה שלו עומד במלוא הדרו, את הכיפה הנפוחה והאדמדמה עם הטיפה בקצה.
תוך כדי שאני מסתכלת בעיניו אני מלקקת את הטיפה הזו ומתמוגגת מהטעם שלה, הוא מלטף לי את הראש ואני מכניסה את הכיפה לתוך הפה שלי ומתחילה לינוק אותה קלות, הנשימות שלו הופכות להיות כבדות יותר "את נולדת בשביל למצוץ לי את הזין, אוי איך שאת מוצצת טוב".
אני יונקת ממש בעדינות ומכניסה עוד קצת ועוד קצת לפה שלי, מהדקת את השפתיים מסביב לזין ומרגישה איך הוא גודל לי בפה, אני מרגישה את הדופק שלו ואז הוא תופס לי את השיער חזק ומוציא לי את הזין מהפה "אם תמשיכי ככה אני תיכף אגמור ואני לא רוצה, עדיין".
קמתי, נעמדתי מולו, הורדתי את השמלה שלי ונשארתי בתחתונים בלבד, חיבקתי אותו והצמדתי את השדיים הגדולים שלי לחזה שלו, מרגישה את הזין הקשה שלו על הבטן התחתונה שלי.

הוא לקח את ידי והוביל אותי לחדר השינה, הושיב אותי על המיטה והתפשט מולי. אוף איזה גוף מדהים יש לו. הוא התיישב עם ברכיו על הרצפה, פישק את רגליי והתמקם ביניהן, "מה זה השדיים האלה תגידי לי?" והתחיל לינוק לי את הפטמות חזק חזק, קצת כואב וטוב, הרגשתי איך אני מתכווצת כולי ומתחילה להירטב ממש. הוא הושיט ידיו לחוטיני שלי והוריד אותו, "אני רוצה לאכול את הכוס הטעים שלך", אני נשכבת לאחור ועוצמת עיניים, הוא שם את ראשו בין רגליי, "כמה שאת רטובה בייבי.. אני הולך לאכול אותו ככה, איך שהוא, רטוב" והכניס את הלשון שלו לתוך הכוס שלי, זיין אותי עם הלשון ואני משחקת לעצמי עם השדיים ונאנחת. את הלשון שלו החליפה האצבע שלו והלשון עברה לליקוק עדין של הדגדגן, הליקוק התחלף ליניקה שהתחלפה בליקוק חזק יותר, מדי פעם הוא הפליק לדגדגן עם האצבע ואני התחלתי לרעוד, תחושה של כמעט כמעט כמעט.
הכוס שלי התחיל להתכווץ בפנים על האצבע שלו, "איזה כוס טעים והדוק יש לך... עכשיו אני מכין לך הפתעה..", אני מסתכלת על הפנים שלו, הוא מחייך אליי בממזריות ופתאום הוא מכניס לכוס שלי שתי אצבעות עמוק עמוק ומרעיד אותו ממש ממש חזק, היד השניה שלו מחזיקה לי את הבטן התחתונה ואני שומעת איך אני מתמלאת בנוזלים, "תיכף את תשפריצי בייבי", אני מסתכלת עליו ומנסה להשתחרר מהאחיזה שלו אך הוא לא נותן לי. אני מרגישה שאני תיכף גומרת, זה חזק לי מדי אך הוא לא עוזב, פתאום נשימתי נעצרת ואני מתחילה לרעוד ולהתכווץ חזק, הוא מוציא את האצבעות מהנרתיק שלי ומתחיל לשפשף חזק את הדגדגן בעוד שהכוס שלי משפריץ טיפות של מים, ככל שהוא משפשף חזק יותר אני משפריצה יותר ויותר טיפות. וואו. לקח לי זמן להסדיר את הנשימה ולהפסיק לרעוד.

הוא נעמד מולי והזין שלו נהפך לעוד יותר גדול, "גמרת כמו כוכבת פורנו... העמדת לי את הזין עוד יותר!", הוא עולה על המיטה ואומר לי "תתהפכי על 4, כמו כלבה אני רוצה לזיין אותך" ואני מצייתת לו, נעמדת על ארבע. הוא לוקח את הישבן שלי עם שתי ידיו, מפריד בין הלחיים ומכניס לי את הזין הגדול שלו לאט לאט לכוס, "אחחחח איזה כוס הדוק יש לך..אמא שלך יודעת שאת כזו מזדיינת?", חמוד שכמותו.
בבת אחת הוא מכניס לי את כל הזין עד הסוף, אני מתחילה לצעוק מכאב באופן בלתי נשלט, "אני מכאיב לך בייבי?", אני אומרת לו "כן בייבי, קצת" ומתחילה קצת לברוח לו. הוא אומר לי "כמה חבל שכואב לך זונה קטנה שלי", תופס את החגורה שהיתה מקודם על הג'ינס שלו ומהדק לי אותה מסביב לבטן כדי שלא אברח, הוא מתחיל לזיין אותי ממש ממש חזק וכואב, עמוק. ככל שכאב לי יותר ככה הרטבתי יותר, הוא הידק את החגורה יותר. "עדיין כואב לך זונה?" ואני צועקת "כן...בבקשה תפסיק!".
הוא הוציא את הזין שלו ממני, כולו רטוב מהמיצים שלי ונעמד על המיטה. אני התיישבתי על ברכיי והוא ליטף לי את הפנים עם הזין הרטוב שלו. "הכאבתי לך מותק?" הנהנתי עם הראש והוא שלח את ידו וליטף את ראשי. "אז תמצצי לי טוב עכשיו, בסדר? כמו שאת יודעת" ואני מהנהנת.
היד שליטפה את ראשי תפסה את שיערי בחוזקה והוא דחף לי את כל הזין לפה, עד הגרון. ניסיתי להשתחרר מתחושת החנק כדי לנשום קצת, תפסתי את בסיס הזין עם היד ואת השאר מצצתי חזק. הוא העיף את היד שלי מהזין שלו ודחף לי שוב את הזין לגרון. כשניסיתי להתנגד הוא סטר לי על הלחי וצעק עליי "תמצצי לי טוב זונה. תמצצי!" ואני התחלתי לדמוע מהחנק ומעוצמת הסטירה..

הוא הוציא את הזין מהפה שלי והסתכל אל תוך עיניי "חנקתי אותך בייבי?", הנהנתי. הוא הצמיד את האשכים שלו לפי ואמר "תמצצי אותם טוב זונה קטנה שלי". צייתתי והכנסתי את האשכים שלו לפי, התחלתי למצוץ אותם בעדינות תוך כדי שהוא עושה ביד, שמעתי אותו גונח. הוא תפס את שיערי, הוציא את אשכיו מפי ואמר לי "תפתחי את הפה מתוקה. תפתחי". הוא השפריץ את הזרע שלו לתוך פי ועל פניי ואני כנקמה הכנסתי את הזין שלו לפי ומצצתי הכי חזק שיכולתי. הוא צרח ורעד, ניסה לברוח ואז אני לקחתי את החגורה...תגובות לסיפור (5)

עקרב
בלונדה כל הכבוד אהבתי..
3rd March 2014 12:11pm
חסוי
את השולטת או הנשלטת איבדתי אותך לגמרי
אומנם סיפור די חביב אבל את חייבת להיות יותר
החלטית לגבי התפקיד שלך!
27th February 2014 1:15am
חרמניתתת
מסכימה איתך. התבלבלתי לגמריי.
22nd March 2014 4:07pm
ארנבונת
התחרמנתי ברמות, אני רטובה לגמרי... מדהים!
14th December 2013 10:31am
השועל בן ה17
איזה סיפור אה?!
31st January 2014 2:07pm
עמוד 1 מתוך 1

הוספת תגובה